Jak użyć kodu rabatowego?

O Nas

Polskie miasta zaśmiecone są tysiącami nieskutecznych reklam. Wielkie billboardy i telewizyjne spoty kosztują krocie, a ulotki częściej trafiają do śmietników niż do świadomości potencjalnego klienta. Dzięki WOW Kodom możesz znaleźć wyjątkowe promocje, wyprzedaże zniżki i oferty specjalne na zakup bardzo rozmaitych produktów i usług.

W naszej codziennie uaktualnianej TopBazie zniżek, istniejącej od 2011 roku, znajdziesz między innymi kupony zniżkowe na kolekcje ubrań znanych marek, kosmetyki, sprzęt elektroniczny czy wypady do restauracji z przyjaciółmi. Łączy je jedno: wszystkie zostały starannie wyselekcjonowane z myślą o Tobie tak, byś mógł korzystać z życia i cieszyć się tym, co lubisz. Oczywiście za mniej.

Na naszej stronie internetowej zamieszczamy kupony o zniżkach, promocjach, wyprzedażach, oferowanych przez sklepy, restauracje, punkty usługowe, a także sklepy internetowe. Promujemy produkty takich firm jak np.: Answear, Empik, ESKK, Komputronik, Orange, Matras, RTV-euro-AGD, Smyk, Travelplanet, Yves Rocher i wiele innych.

Jak działają WOWKody?

Na naszej stronie możesz wpisać szukany produkt, usługę lub markę w wyszukiwarkę lub zerknąć do kategorii, która Cię interesuje. Żeby zawsze być na bieżąco i nie przegapić najgorętszych ofert, zaglądaj regularnie do sekcji Top 20 Kuponów. Po kliknięciu na wybrany kupon zobaczysz szczegóły dotyczące promocji. Niektóre są dostępne dla wszystkich i obowiązują np. w danym dniu tygodnia. Inne wymagają podania wyświetlonego kodu przy kasie w sklepie lub wydrukowania kodu paskowego gwarantującego zniżkę. I jeszcze jedno: nie przegap terminu promocji!

Serwis WOWKody.pl jest ukierunkowany w stronę internautów, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze, a także ułatwić im znajdowanie interesujących ofert. Część odwiedzających naszą stronę internautów należy do stale powiększającego się grona stałych użytkowników. Wiele osób trafia na naszą stronę poprzez wyszukiwarki internetowe, szukając informacji na temat konkretnego produktu lub usługi. Umieszczenie informacji o promocji na naszej stronie to dla firm skuteczna i tania forma reklamy. Firmy korzystające z naszych usług zyskają szybkość, skuteczność, dynamiczną reklamę dostosowaną do odbiorcy, rozpoznawalność marki i wzrost obrotu.
Oferujemy następujące rodzaje kuponów:

  • kupon informujący o promocji - umieszczamy informację o promocji na stronie internetowej i w newsletterze.
  • kupony do drukowania - polecamy dla restauracji, hoteli, sklepów, punktów usługowych. Użytkownik portalu musi wydrukować kupon i przyjść do punktu sprzedaży.
  • kody rabatowe - szczególnie polecane sklepom internetowym. Po kliknięciu na kupon wyświetlany jest kod, który użytkownicy portalu wpisują w wirtualnej kasie przed zakupem w sklepie.
Jak użyć kodu rabatowego?