Jak użyć kodu rabatowego?

Regulamin

 1. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania i korzystania przez użytkowników portalu WOWKody.pl. Jako portal rozumiemy stronę internetową www.wowkody.pl wraz ze wszystkimi jej podstronami.

 2. Głównym celem portalu jest zamieszczanie informacji o akcjach promocyjnych, rabatach, wyprzedażach organizowanych przez sieci handlowe, jak również podmioty świadczące usługi, w postaci kuponów, w tym kuponów drukowanych.

 3. Informacje w postaci kuponów zamieszczane są na podstawie materiałów udostępnianych publicznie i bezpłatnie przez sieci handlowe, jak również przez przedstawicieli podmiotów handlowych.

 4. Zamieszczanie kuponów przez przedstawicieli następuje wyłącznie po akceptacji podmiotu odpowiedzialnego za prowadzenie serwisu.

 5. Informacje o akcjach promocyjnych zamieszczone w serwisie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu prawa.

 6. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte na kuponach oraz wszelkich decyzji i ich skutków, jakie podjęto na podstawie tych treści.

 7. Korzystanie przez użytkowników z portalu top kupony.pl jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

 8. Rejestracja jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z wymogami ustawy o ochronie danych osobowych.

 9. Ważność kuponów jest określona i kończy się w dniu wskazanym w ofercie lub w momencie wyczerpania zapasów.

 10. Operator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić prawidłowe i nieprzerwane funkcjonowanie portalu top kupony.pl

 11. Wszelkie nazwy firm, loga oraz znaki towarowe zostały użyte w serwisie tylko w celach informacyjnych. Prawa autorskie do grafik zamieszczonych w materiałach promocyjnych, należą do podmiotów handlowych.

 12. W przypadku braku zgody na zamieszczanie w serwisie informacji promocyjnych oraz nazw i znaków firmowych prosimy o przesłanie takiej informacji na adres e-mail: info@wowkody.pl, a wszystkie treści zostaną usunięte z portalu.

 13. O zmianie regulaminu Operator poinformuje poprzez zamieszczenie informacji na stronie wowkody.pl oraz drogą mail-ową

 14. Korzystanie z portalu oznacza pełną akceptację treści niniejszego regulaminu.

Jak użyć kodu rabatowego?