Jak użyć kodu rabatowego?

Sprawdzone kody rabatowe

Nasza Obietnica

Dzięki naszej TopGwarancji, możesz być pewien, że kody rabatowe znalezione na TopKupony.pl zadziałają. A jeśli coś pójdzie nie tak jak powinno, zaprosimy Cię do Pizza Hut.

Lubimy, kiedy nasze kody rabatowe działają. W końcu całe dnie pracujemy nad tym, by znaleźć najlepsze zniżki i promocje i na niczym nie zależy nam bardziej niż na Twojej satysfakcji! Dlatego każdy kod rabatowy, kupon czy zniżka są dokładnie sprawdzane przed dodaniem na TopKupony.pl. Ponieważ stale dodajemy nowe promocje, od czasu do czasu, coś może pójść nie do końca po naszej myśli...

Już widzisz oczyma wyobraźni to, co chcesz kupić, wchodzisz na stronę sklepu, wpisujesz kod i… nic się nie dzieje. Straszne. Rozumiemy. Dlatego jeśli coś pójdzie nie tak i kod rabatowy znaleziony na naszej stronie nie zadziała, stawiamy pizzę.

Jak To Działa?

  1. Przejdź do sklepu

    Kliknij w "Pobierz Kod Rabatowy i Otwórz Stronę", by odsłonić kod rabatowy.

  2. Kod nie działa

    Jeżeli kod nie działa, dokończ swoje zamówienie internetowe oraz prześlij nam potwierdzenie zamówienia na adres zamowienia@topkupony.pl w ciągu 24 godzin od złożonego zamówienia.

  3. Karta podarunkowa

    Nasz zespół zweryfikuje Twoje rozszczenie w ciągu pięciu dni roboczych i wyśle Ci kartę podarunkową Pizza Hut o wartości 30 zł.

Jak użyć kodu rabatowego?